PFR

Nowości w naszej ofercie

06.02.2021

Od dzisiaj można u nas zamawiać wykonanie odbitek online, nie tylko poprzez Fotosendera , który działał pod Windowsem. Od dzisiaj możliwe jest zamawianie wywołania odbitek z każdego komputera  , oraz ze smartfonów. Posiadamy nowy system zamawiania odbitek, bez potrzeby instalowania programu.


04.02.2021

Dodaliśmy nową usługę zdjęcie do dowodu online. Jeśli cierpisz na brak czasu, posiadasz w domu starszą osobę , której ciężko się poruszać dobrze trafiłeś.

Przejdź na naszą stronę www.zdjeciedowodowe.pl , wykonaj zdjęcie telefonem według instrukcji na niej zawartych, złóż zamówienie.


26.11.2019

Zainstalowaliśmy dla Państwa wygody Foto kiosk pozwalający wywołać zdjęcia z telefonu, pendrive, karty pamięci w kilka, do kilkunastu minut. 

Z Foto Kiosku mogą Państwo wywołać formaty :10x15 cm, 15x15 cm, 13x18 cm, 20x20 cm, 20x25 cm, 20x30 cm.


08.01.2019

W związku z problemami przy zamawianiu odbitek, zmieniliśmy dostawcę oprogramowania. Od dnia dzisiejszego można zlecać wykonanie odbitek poprzez program FotoSender


20.11.2017

Poszerzamy ofertę papierów PermaJet o : Gallery Echting 310g , Omega Rag 310g, FB Matt 285g.


29.03.2017


Wprowadzamy do naszej oferty papiery Fineartowe. Dotychczas dostępny był tylko Tecco Fine Art RAG 295g. Wprowadziliśmy nowe papiery Fomei Baryta Mono 290g, Fomei Collection Cotton Textured 240g, Ilford Galerie Gold Fibre Silk 310g (papier barytowy) , Ilford Galerie Prestige Gold Raster Silk 290g (papier o powierzchni jedwabistej), oraz Hahnemuhle German Echting 310g (papier archiwalny).

Polecamy papiery fine art na druk wystaw Katowice lub wysyłkowo.

Będziemy z czasem rozszerzać naszą ofertę o papiery Fineartowe.


02.02.2017

Obniżamy ceny foto kubków zamawianych przez internet. Teraz foto kubek biały to koszt 19,90 zł, kolorowy 24,00 zł , magiczny 29,00 zł.


 

18.01.2017


Wprowadziliśmy do oferty fotoprezenty: foto kubki, foto puzzle, foto koszulki, foto poduszki, podkładki na mysze ze zdjęciem.

Wraz z wprowadzeniem nowej usługi na naszej stronie pojawił się specjalny system do projektowania i zamawiania fotogadżetów. Teraz łatwo w kilku krokach możesz dodać zdjęcie,  napis, zmienić kolorystykę, stworzyć swój własny niepowtarzalny prezent ze zdjęciem w 5 min.

 


16.01.2017

Od dnia dzisiejszego zamawianie obrazów stało się prostsze. Uruchomiliśmy specjalny system, gdzie mogą Państwo obejrzeć swój fotoobraz przed jego wykonaniem, można również dodać w nim napis, zmienić kolor, czy zamówić obraz wieloczęściowy. Oprogramowanie posiada również gotowe projekty graficzne, których mogą Państwo użyć do wykonania projektu obrazu.


09.12.2016

Uruchomiliśmy dla Państwa nowy program do zamawiania odbitek. Zamawianie zdjęć stało się łatwiejsze, szybsze.

 


 

09.12.2016 

Obniżamy ceny odbitek wysłanych do nas online, poprzez nowy moduł przyjmowania zleceń internetowych. 

 


 

02.12.2016

Wprowadziliśmy do naszej oferty Fotoboardy.

Fotoboard to nowatorski pomysł, dzięki któremu Twoje zdjęcia nie wymagają już antyram ani opraw, aby je efektownie wyeksponować. Nowoczesny design i ultralekkie materiały sprawiają, że Twoje zdjęcie może teraz zawisnąć na każdej powierzchni. Jest wykonany techniką trwałego łączenia odbitki fotograficznej z tablicą z piankowego rdzenia o grubości 3 , 5 lub 10 mm (w zależności od formatu odbitki). Rdzeń wykonany jest w 100% z polistyrenu, ma neutralne pH i nie zawiera CFC (chlorofluorowęglan). Papier zabezpieczający rdzeń wykonano w 100% z alfa celulozy, jest bezkwasowy. Lekkość materiałów sprawia, że można go zawiesić przy użyciu taśmy dwustronnej, bez wiercenia i wbijania gwoździ. Fotoboardy są często wykorzystywane przez galerie w celach ekspozycyjnych, oraz jako efektowne nośniki zdjęć produktów w siedzibach firm. Teraz Ty też możesz mieć własną galerię – w domu. Zamów fotoboard i ciesz się pięknymi zdjęciami w Twoich wnętrzach. 

Wszystkie dostępne odbitki od formatu 20x30 do 100x150 cm już teraz można zamawiać naklejone na piankę poliuretanową. Pianka o grubości 3-10 mm jest z obu stron pokryta grubym kartonem i z jednej strony naklejone jest Twoje  zdjęcie.

FotoBOARD, to idealny sposób na prezentację Twoich zdjęć oraz świetny pomysł na prezent.

FotoBOARD jest dużo lżejszy od antyram i nie można go stłuc - na ścianie możesz go umocować taśmą dwustronną.

FotoBOARD to najtańszy system oprawy zdjęć - na wystawę lub jako dekoracja wnętrz.

FotoBoard jest bardzo łatwy w montażu, można go zamontować na ścianie poprzez dwustronną taśmę klejącą

 


 

27.11.2016

Zainstalowaliśmy u nas w Studiu najnowszą maszynę do druku odbitek wielkoformatowych firmy Epson Sure Color P10000. Jest to czwarta instalacja w Polsce. Jest to również 4 ta maszyna Epsona , która przewineła przez nasze ręce. Dotychczas pracowaliśmy na Epsonie Stylus Pro 10000 , Epson Stylus Pro 7800, Epson Stylus Pro 9900. Stale aktualizujemy nasz park maszynowy, tak więc do naszego grona dołączyła najnowsza maszyna Epson Sure Color P10000. Poniżej krótki opis nowego Epsona.

Epson SureColor SC-P10000 to najnowszy 44-calowy ploter fotograficzny Epson, który łączy bezkompromisową, fotograficzną jakość z dużą szybkością druku. To idealna drukarka do produkcyjnego druku zdjęć i sztuki w dużym formacie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i funkcjonalności, drukarka jest prosta i łatwa w obsłudze.

Przeznaczony dla laboratoriów fotograficznych, print-shopów i przedsiębiorstw, SC-P10000 sprawdzi się w szerokiej gamie zastosowań - druku wysokiej jakości zdjęć, elementów POS i oznakowań. Drukarka wyposażona jest w głowicę Precision Core MicroTFP i osiąga niesamowite rezultaty w zakresie reprodukcji kolorów i detali, nawet w niższych trybach jakości. Umożliwia to użytkownikom wysoką wydajność bez utraty jakości. Głowica drukująca pracuje z niezwykle wysoką precyzją, dzięki nowemu systemowi podawania papieru.

Po raz pierwszy producent wyposażył drukarkę w aż 4 odcienie szarego atramentu, co zagwarantować ma niespotykaną dotąd jakość wydruków czarno-białych. Drukarkę Epson P20000 wyposażono także w nową prowadnicę, która zabezpieczać ma papier przed niechcianym przesunięciem, lub porwaniem. Drukarka obsługuje nośniki o maksymalnej szerokości 111,8 cm i grubości do 1,5 mm.

epson sure color p10000

Drukarka Epson SureColor SC-P10000 została wzbogacona o szereg nowych funkcji poprawiających komfort i wydajność pracy. Epson P10000 łączy w sobie nowoczesny wygląd, dużą szybkość druku z wysoką jakością.

W SC-P10000 zastosowano kompletnie nowy, 10-kolorowy zestaw atramentów - tuszy pigmentowych Epson UltraChrome Pro, który zapewnia spójne, wspaniale wyglądające wydruki: czarne obszary są głębokie i bogate, dzięki nowym formułom tuszy Photo i Matt Black o podwyższonej gęstości. Lepsze przejścia tonalne o mniejszej ziarnistości są możliwe dzięki zaawansowanej technologii kontroli wielkości kropli. Nowa struktura głowicy tworzy mniej wibracji - krople atramentu nakładane są jeszcze dokładniej dając jeszcze wyższą precyzję druku. Epson P10000 został wyposażony we wbudowany w drukarkę, specjalny system kontroli koloru, w celu zapewnienia spójności kolorystycznej, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Wymiana różnych rodzajów papieru jest szybka i łatwa. Dzięki przezroczystym osłonom drukarki, użytkownik może łatwo sprawdzić stan i postęp drukowania oraz ile pozostało papieru w drukarce. Po zakończeniu zadania drukowania, głowica drukująca jest parkowana tak, by użytkownik mógł łatwo przeprowadzić czyszczenie i zaoszczędzić na kosztach utrzymania. Łatwość obsługi i przepływu pracy można dodatkowo poprawić za pomocą opcjonalnego modułu Adobe PostScript; istnieje również możliwość drukowania bezpośrednio z panelu zadań drukowania drukarki z dysku twardego bez użycia komputera.

SureColor SC-P10000 to 44" drukarka Epson spełniająca najwyższe wymogi jakościowe i trwałościowe systemu Epson Digigraphie, dedykowanego do tworzenia profesjonalnych wydruków kolekcjonerskich i artystycznych.

Duża wydajność bez obniżania jakości
Drukarka zapewnia wysoką produktywność bez utraty jakości dzięki zastosowaniu głowicy drukującej PrecisionCore MicroTFP, która pozwala uzyskać znakomite efekty drukowania nawet w trybie niższej jakości. Wyjątkowo precyzyjna technologia podawania nośników, w tym najnowszej generacji stabilizator papieru oparty na kamerze oraz system podawania nośników z rolki, zapewnia płynne funkcjonowanie drukarki.

Dokładność, precyzyjność i niezawodność 
Nowy zestaw 10 kolorowych tuszów firmy Epson UltraChrome Pro zapewnia niezmiennie doskonałe wydruki. Wysokiej gęstości czarne atramenty w wersji fotograficznej i matowej pozwolą osiągnąć odpowiednią głębię czerni. Technologia kropli o zmiennej wielkości i atrament K4 pozwalają uzyskać lepszą gradację koloru i zredukować ziarnistość obrazu. Narzędzie do kalibracji kolorów firmy Epson pozwala uzyskać wierne odwzorowanie kolorów bez potrzeby inwestowania w kosztowne dodatki.

Łatwa obsługa i konserwacja
Czytelna instrukcja obsługi i kolorowy panel LCD pozwalają łatwo i szybko rozpocząć pracę. Procedura podawania i zmiany nośników jest szybka i bezproblemowa. Przezroczysty podgląd w pokrywie drukarki i w pokrywie rolki pozwala kontrolować na bieżąco status drukowania i ilość nośników. Po zakończonym drukowaniu głowica drukująca znajduje się w pozycji umożliwiającej jej wyczyszczenie, łącznie z zatyczką dysz, co pozwala ograniczyć koszty konserwacji.

KLUCZOWE CECHY

 • Głowica drukująca PrecisionCore MicroTFP
  Wysoka wydajność i wyjątkowa jakość drukowania
 • Zestaw 10 kolorowych tuszów UltraChrome Pro
  Doskonałe odwzorowanie w wydrukach czarno-białych i kolorowych
 • Wysoce precyzyjna technologia podawania nośników
  Zawiera nowy stabilizator podawania papieru oparty na kamerze
 • Łatwa i prosta obsługa
  Bezproblemowe drukowanie i konserwacja
UA-88202906-1